450KXW82MEFC18X30
RubyconRubycon
450KXW82MEFC18X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450KXW82MEFC18X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450KXW82MEFC18X30.pdf2.450KXW82MEFC18X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450KXW82MEFC18X30
Številka dela 450KXW82MEFC18X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33180 pcs Podatkovni list 1.450KXW82MEFC18X30.pdf2.450KXW82MEFC18X30.pdf
Toleranca 82µF Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm)
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija KXW
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 450V Paket / primer -
Druga imena 1189-1368 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 550mA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 450KXW82MEFC18X30
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) Razširjen opis 82µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Aplikacije 2000 Hrs @ 105°C