450LLE22MEFC16X20
RubyconRubycon
450LLE22MEFC16X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450LLE22MEFC16X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450LLE22MEFC16X20.pdf2.450LLE22MEFC16X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450LLE22MEFC16X20
Številka dela 450LLE22MEFC16X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47727 pcs Podatkovni list 1.450LLE22MEFC16X20.pdf2.450LLE22MEFC16X20.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija LLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 292mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 730mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2297
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF