450KXW68MEFC16X35
RubyconRubycon
450KXW68MEFC16X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450KXW68MEFC16X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450KXW68MEFC16X35.pdf2.450KXW68MEFC16X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450KXW68MEFC16X35
Številka dela 450KXW68MEFC16X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40833 pcs Podatkovni list 1.450KXW68MEFC16X35.pdf2.450KXW68MEFC16X35.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 735mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose