400WA47MEFC18X20
pregled izdelka
Številka dela: 400WA47MEFC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400WA47MEFC18X20.pdf2.400WA47MEFC18X20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400WA47MEFC18X20
Številka dela 400WA47MEFC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70555 pcs Podatkovni list 1.400WA47MEFC18X20.pdf2.400WA47MEFC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 350mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF