400WA22MEFC18X16
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400WA22MEFC18X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400WA22MEFC18X16.pdf2.400WA22MEFC18X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400WA22MEFC18X16
Številka dela 400WA22MEFC18X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103259 pcs Podatkovni list 1.400WA22MEFC18X16.pdf2.400WA22MEFC18X16.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 226mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 339mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose