400WA68MEFCGC18X25
pregled izdelka
Številka dela: 400WA68MEFCGC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400WA68MEFCGC18X25.pdf2.400WA68MEFCGC18X25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400WA68MEFCGC18X25
Številka dela 400WA68MEFCGC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62973 pcs Podatkovni list 1.400WA68MEFCGC18X25.pdf2.400WA68MEFCGC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 455mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 68µF