400SAW56MEFC18X25
pregled izdelka
Številka dela: 400SAW56MEFC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.400SAW56MEFC18X25.pdf2.400SAW56MEFC18X25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400SAW56MEFC18X25
Številka dela 400SAW56MEFC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48465 pcs Podatkovni list 1.400SAW56MEFC18X25.pdf2.400SAW56MEFC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SAW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 345mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF