400SAW82MEFC16X40
pregled izdelka
Številka dela: 400SAW82MEFC16X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.400SAW82MEFC16X40.pdf2.400SAW82MEFC16X40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400SAW82MEFC16X40
Številka dela 400SAW82MEFC16X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55607 pcs Podatkovni list 1.400SAW82MEFC16X40.pdf2.400SAW82MEFC16X40.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SAW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 460mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.634" (41.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF