400SAW39MEFCGC18X20
pregled izdelka
Številka dela: 400SAW39MEFCGC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400SAW39MEFCGC18X20.pdf2.400SAW39MEFCGC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400SAW39MEFCGC18X20
Številka dela 400SAW39MEFCGC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75196 pcs Podatkovni list 1.400SAW39MEFCGC18X20.pdf2.400SAW39MEFCGC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SAW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 287.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 39µF Aplikacije General Purpose