400LSQ5600MNB77X141
RubyconRubycon
400LSQ5600MNB77X141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSQ5600MNB77X141
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSQ5600MNB77X141.pdf2.400LSQ5600MNB77X141.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSQ5600MNB77X141
Številka dela 400LSQ5600MNB77X141 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1348 pcs Podatkovni list 1.400LSQ5600MNB77X141.pdf2.400LSQ5600MNB77X141.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 17.11A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1928
400LSQ5600M77X141
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.630" (143.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 5600µF