400LSU10000MNB90X151
RubyconRubycon
400LSU10000MNB90X151 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSU10000MNB90X151
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSU10000MNB90X151.pdf2.400LSU10000MNB90X151.pdf3.400LSU10000MNB90X151.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSU10000MNB90X151
Številka dela 400LSU10000MNB90X151 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 27.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 39.06A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1911
400LSU10000M90X151
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 6.063" (154.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF