400LSQ3900MEFC77X101
RubyconRubycon
400LSQ3900MEFC77X101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSQ3900MEFC77X101
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSQ3900MEFC77X101.pdf2.400LSQ3900MEFC77X101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSQ3900MEFC77X101
Številka dela 400LSQ3900MEFC77X101 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1142 pcs Podatkovni list 1.400LSQ3900MEFC77X101.pdf2.400LSQ3900MEFC77X101.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.626A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.094" (104.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose