400LSG4700MNB77X121
RubyconRubycon
400LSG4700MNB77X121 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSG4700MNB77X121
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSG4700MNB77X121.pdf2.400LSG4700MNB77X121.pdf3.400LSG4700MNB77X121.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSG4700MNB77X121
Številka dela 400LSG4700MNB77X121 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 16.8A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1951
400LSG4700M77X121
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.843" (123.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4700µF