400LSG2700MEFC64X119
RubyconRubycon
400LSG2700MEFC64X119 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSG2700MEFC64X119
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSG2700MEFC64X119.pdf2.400LSG2700MEFC64X119.pdf3.400LSG2700MEFC64X119.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSG2700MEFC64X119
Številka dela 400LSG2700MEFC64X119 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.2A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose