400LSG2200MEFC51X138
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSG2200MEFC51X138
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.400LSG2200MEFC51X138.pdf2.400LSG2200MEFC51X138.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSG2200MEFC51X138
Številka dela 400LSG2200MEFC51X138 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1917 pcs Podatkovni list 1.400LSG2200MEFC51X138.pdf2.400LSG2200MEFC51X138.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.1A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.551" (141.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF