400LSG6800M77X171
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSG6800M77X171
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.400LSG6800M77X171.pdf2.400LSG6800M77X171.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 864 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSG6800M77X171
Številka dela 400LSG6800M77X171 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 864 pcs Podatkovni list 1.400LSG6800M77X171.pdf2.400LSG6800M77X171.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija LSG Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 6.850" (174.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6800µF