400KXF47MEFCSN20X20
RubyconRubycon
400KXF47MEFCSN20X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400KXF47MEFCSN20X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400KXF47MEFCSN20X20.pdf2.400KXF47MEFCSN20X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400KXF47MEFCSN20X20
Številka dela 400KXF47MEFCSN20X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37647 pcs Podatkovni list 1.400KXF47MEFCSN20X20.pdf2.400KXF47MEFCSN20X20.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 546mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2887
400KXF47MEFCSN20X20-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF