400KXW100MEFC16X30
RubyconRubycon
400KXW100MEFC16X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400KXW100MEFC16X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400KXW100MEFC16X30.pdf2.400KXW100MEFC16X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400KXW100MEFC16X30
Številka dela 400KXW100MEFC16X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36026 pcs Podatkovni list 1.400KXW100MEFC16X30.pdf2.400KXW100MEFC16X30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 870mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4006
400KXW100MEFC16X30-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF