400KXF180MEFC35X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400KXF180MEFC35X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400KXF180MEFC35X20.pdf2.400KXF180MEFC35X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400KXF180MEFC35X20
Številka dela 400KXF180MEFC35X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28663 pcs Podatkovni list 1.400KXF180MEFC35X20.pdf2.400KXF180MEFC35X20.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.19A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose