400CFX4.7MEFCT810X16
RubyconRubycon
400CFX4.7MEFCT810X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400CFX4.7MEFCT810X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400CFX4.7MEFCT810X16.pdf2.400CFX4.7MEFCT810X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400CFX4.7MEFCT810X16
Številka dela 400CFX4.7MEFCT810X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470675 pcs Podatkovni list 1.400CFX4.7MEFCT810X16.pdf2.400CFX4.7MEFCT810X16.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 44mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 400CFX4R7MEFCT810X16 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
400CFX4.7MEFC10X16
400CFX4.7MEFC10X16
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Na zalogi: 133444 pcs
Prenesi: 400CFX4.7MEFC10X16.pdf
RFQ
400CFX4.7MEFC8X11.5
400CFX4.7MEFC8X11.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM RAD
Na zalogi: 689896 pcs
Prenesi: 400CFX4.7MEFC8X11.5.pdf
RFQ
400CJ
400CJ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/250VDC