400CFX33MEFCGC16X25
RubyconRubycon
400CFX33MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400CFX33MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400CFX33MEFCGC16X25.pdf2.400CFX33MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400CFX33MEFCGC16X25
Številka dela 400CFX33MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106659 pcs Podatkovni list 1.400CFX33MEFCGC16X25.pdf2.400CFX33MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 320mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF