400CFX8R2MEFC8X23
RubyconRubycon
400CFX8R2MEFC8X23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400CFX8R2MEFC8X23
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400CFX8R2MEFC8X23.pdf2.400CFX8R2MEFC8X23.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400CFX8R2MEFC8X23
Številka dela 400CFX8R2MEFC8X23 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 359717 pcs Podatkovni list 1.400CFX8R2MEFC8X23.pdf2.400CFX8R2MEFC8X23.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 400mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 8.2µF Aplikacije General Purpose