35ZT22M5X11
pregled izdelka
Številka dela: 35ZT22M5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZT22M5X11.pdf2.35ZT22M5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZT22M5X11
Številka dela 35ZT22M5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 720085 pcs Podatkovni list 1.35ZT22M5X11.pdf2.35ZT22M5X11.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ZT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 250mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 40 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 22µF