35ZT180M8X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZT180M8X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZT180M8X20.pdf2.35ZT180M8X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZT180M8X20
Številka dela 35ZT180M8X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 236135 pcs Podatkovni list 1.35ZT180M8X20.pdf2.35ZT180M8X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 437.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.25A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 54 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 180µF