35ZT220M10X16
pregled izdelka
Številka dela: 35ZT220M10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZT220M10X16.pdf2.35ZT220M10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZT220M10X16
Številka dela 35ZT220M10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253020 pcs Podatkovni list 1.35ZT220M10X16.pdf2.35ZT220M10X16.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 500.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.43A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 220µF