35VXG3300MEFC22X30
pregled izdelka
Številka dela: 35VXG3300MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35VXG3300MEFC22X30.pdf2.35VXG3300MEFC22X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35VXG3300MEFC22X30
Številka dela 35VXG3300MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44075 pcs Podatkovni list 1.35VXG3300MEFC22X30.pdf2.35VXG3300MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.54A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.771A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose