35VXG6800MEFC22X50
pregled izdelka
Številka dela: 35VXG6800MEFC22X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35VXG6800MEFC22X50.pdf2.35VXG6800MEFC22X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35VXG6800MEFC22X50
Številka dela 35VXG6800MEFC22X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32539 pcs Podatkovni list 1.35VXG6800MEFC22X50.pdf2.35VXG6800MEFC22X50.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.8635A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose