35VXG10000MEFC30X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35VXG10000MEFC30X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35VXG10000MEFC30X40.pdf2.35VXG10000MEFC30X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35VXG10000MEFC30X40
Številka dela 35VXG10000MEFC30X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34278 pcs Podatkovni list 1.35VXG10000MEFC30X40.pdf2.35VXG10000MEFC30X40.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.04A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.496A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose