35SZV2.2M4X5.5
RubyconRubycon
35SZV2.2M4X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SZV2.2M4X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35SZV2.2M4X5.5.pdf2.35SZV2.2M4X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SZV2.2M4X5.5
Številka dela 35SZV2.2M4X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 947039 pcs Podatkovni list 1.35SZV2.2M4X5.5.pdf2.35SZV2.2M4X5.5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SZV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 25.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 60mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 3.7 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2.2µF