35SVPF22M
PanasonicPanasonic
35SVPF22M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SVPF22M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 35SVPF22M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SVPF22M
Številka dela 35SVPF22M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 200916 pcs Podatkovni list 35SVPF22M.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija OS-CON™, SVPF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 130mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena P16560TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm
natančen opis 22µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF