35SVPF82M
PanasonicPanasonic
35SVPF82M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SVPF82M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 35SVPF82M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SVPF82M
Številka dela 35SVPF82M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47022 pcs Podatkovni list 35SVPF82M.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija OS-CON™, SVPF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena P16562CT
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm
natančen opis 82µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF