35PZF270M10X9
RubyconRubycon
35PZF270M10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PZF270M10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V T/H
Podatkovni listi: 35PZF270M10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35PZF270M10X9
Številka dela 35PZF270M10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46801 pcs Podatkovni list 35PZF270M10X9.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PZF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 35PZF270M100010X9
35PZF270M100010X9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm
natančen opis 270µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 270µF