35PX8200MEFC18X40
RubyconRubycon
35PX8200MEFC18X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PX8200MEFC18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35PX8200MEFC18X40.pdf2.35PX8200MEFC18X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35PX8200MEFC18X40
Številka dela 35PX8200MEFC18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43072 pcs Podatkovni list 1.35PX8200MEFC18X40.pdf2.35PX8200MEFC18X40.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija PX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije General Purpose