35PZA100M10X10
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PZA100M10X10
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H
Podatkovni listi: 1.35PZA100M10X10.pdf2.35PZA100M10X10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35PZA100M10X10
Številka dela 35PZA100M10X10 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37133 pcs Podatkovni list 1.35PZA100M10X10.pdf2.35PZA100M10X10.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PZA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 120mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.4A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 27 mOhm natančen opis 100µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije Automotive