35PX2200MEFC16X25
RubyconRubycon
35PX2200MEFC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PX2200MEFC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35PX2200MEFC16X25.pdf2.35PX2200MEFC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35PX2200MEFC16X25
Številka dela 35PX2200MEFC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57595 pcs Podatkovni list 1.35PX2200MEFC16X25.pdf2.35PX2200MEFC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.37A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5755A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1276
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35PX100MEFC6.3X11
35PX100MEFC6.3X11
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Na zalogi: 266026 pcs
Prenesi: 35PX100MEFC6.3X11.pdf
RFQ
35PSB
35PSB
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 35V