35PX1000M10X20
RubyconRubycon
35PX1000M10X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PX1000M10X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35PX1000M10X20.pdf2.35PX1000M10X20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35PX1000M10X20
Številka dela 35PX1000M10X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6359 pcs Podatkovni list 1.35PX1000M10X20.pdf2.35PX1000M10X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 865mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.038A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1274
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF