35PX1000MEFCT810X20
RubyconRubycon
35PX1000MEFCT810X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PX1000MEFCT810X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35PX1000MEFCT810X20.pdf2.35PX1000MEFCT810X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35PX1000MEFCT810X20
Številka dela 35PX1000MEFCT810X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 308864 pcs Podatkovni list 1.35PX1000MEFCT810X20.pdf2.35PX1000MEFCT810X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 865mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.038A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35PM1
35PM1
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT
Na zalogi: 38474 pcs
Prenesi: 35PM1.pdf
RFQ
35PSB
35PSB
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 35V
Na zalogi: 98241 pcs
Prenesi: 35PSB.pdf
RFQ
35PX22MEFC5X11
35PX22MEFC5X11
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Prenesi: 35PX22MEFC5X11.pdf
35PM2A
35PM2A