35PEV68M6.3X8
RubyconRubycon
35PEV68M6.3X8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PEV68M6.3X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35PEV68M6.3X8.pdf2.35PEV68M6.3X8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35PEV68M6.3X8
Številka dela 35PEV68M6.3X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121122 pcs Podatkovni list 1.35PEV68M6.3X8.pdf2.35PEV68M6.3X8.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PEV
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-3801-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm
natančen opis 68µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF