350USC560MEFC30X40
pregled izdelka
Številka dela: 350USC560MEFC30X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 1.350USC560MEFC30X40.pdf2.350USC560MEFC30X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350USC560MEFC30X40
Številka dela 350USC560MEFC30X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32517 pcs Podatkovni list 1.350USC560MEFC30X40.pdf2.350USC560MEFC30X40.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.73A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.822A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose