350USC470MEFC30X35
pregled izdelka
Številka dela: 350USC470MEFC30X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 1.350USC470MEFC30X35.pdf2.350USC470MEFC30X35.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350USC470MEFC30X35
Številka dela 350USC470MEFC30X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23215 pcs Podatkovni list 1.350USC470MEFC30X35.pdf2.350USC470MEFC30X35.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.53A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.542A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose