350USC330MEFCSN22X45
RubyconRubycon
350USC330MEFCSN22X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 350USC330MEFCSN22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 1.350USC330MEFCSN22X45.pdf2.350USC330MEFCSN22X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350USC330MEFCSN22X45
Številka dela 350USC330MEFCSN22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31808 pcs Podatkovni list 1.350USC330MEFCSN22X45.pdf2.350USC330MEFCSN22X45.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.87A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.618A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose