180MXC470MEFC20X40
pregled izdelka
Številka dela: 180MXC470MEFC20X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.180MXC470MEFC20X40.pdf2.180MXC470MEFC20X40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 180MXC470MEFC20X40
Številka dela 180MXC470MEFC20X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14164 pcs Podatkovni list 1.180MXC470MEFC20X40.pdf2.180MXC470MEFC20X40.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose