180MXC330MEFC22X23
RubyconRubycon
180MXC330MEFC22X23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180MXC330MEFC22X23
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.180MXC330MEFC22X23.pdf2.180MXC330MEFC22X23.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180MXC330MEFC22X23
Številka dela 180MXC330MEFC22X23 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49698 pcs Podatkovni list 1.180MXC330MEFC22X23.pdf2.180MXC330MEFC22X23.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose