180MXC390MEFC22X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180MXC390MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.180MXC390MEFC22X30.pdf2.180MXC390MEFC22X30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 180MXC390MEFC22X30
Številka dela 180MXC390MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 40981 pcs Podatkovni list 1.180MXC390MEFC22X30.pdf2.180MXC390MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.025A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose