16MU156M5750
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU156M5750
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220
Podatkovni listi: 16MU156M5750.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU156M5750
Številka dela 16MU156M5750 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15676 pcs Podatkovni list 16MU156M5750.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranca 15µF
Prekinitev - Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, MU
Ripple Current - nizka frekvenca DC Link, DC Filtering Polarizacija 2220 (5750 Metric)
Druga imena 16MU1505750X
16MU1505750X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 16MU156M5750 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti -
Razširjen opis 15µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Dielektrični premer Acrylic, Metallized Opis CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220
Tok - puščanje 16V