16MU154MZ22012
RubyconRubycon
16MU154MZ22012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU154MZ22012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 0805
Podatkovni listi: 16MU154MZ22012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU154MZ22012
Številka dela 16MU154MZ22012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70487 pcs Podatkovni list 16MU154MZ22012.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 16MU154M2012
16MU154MZ12012
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.15µF