16MU224M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU224M2012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
Podatkovni listi: 16MU224M2012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU224M2012
Številka dela 16MU224M2012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83488 pcs Podatkovni list 16MU224M2012.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranca 0.22µF
Prekinitev - Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Ripple Current - nizka frekvenca DC Link, DC Filtering Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 16MU0.2202012X
16MU0.2202012X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 16MU224M2012 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti -
Razširjen opis 0.22µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Dielektrični premer Acrylic, Metallized Opis CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
Tok - puščanje 16V