10AX820MEFC8X16
RubyconRubycon
10AX820MEFC8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10AX820MEFC8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10AX820MEFC8X16.pdf2.10AX820MEFC8X16.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10AX820MEFC8X16
Številka dela 10AX820MEFC8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195005 pcs Podatkovni list 1.10AX820MEFC8X16.pdf2.10AX820MEFC8X16.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 10AX820M8X16
10AX820MEFC8X16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 27 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose