10AX390MEFC6.3X11
RubyconRubycon
10AX390MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10AX390MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10AX390MEFC6.3X11.pdf2.10AX390MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10AX390MEFC6.3X11
Številka dela 10AX390MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316209 pcs Podatkovni list 1.10AX390MEFC6.3X11.pdf2.10AX390MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 10AX390M6.3X11
10AX390MEFC6.3X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 67 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose