10AX560MEFC8X9
RubyconRubycon
10AX560MEFC8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10AX560MEFC8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10AX560MEFC8X9.pdf2.10AX560MEFC8X9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10AX560MEFC8X9
Številka dela 10AX560MEFC8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185733 pcs Podatkovni list 1.10AX560MEFC8X9.pdf2.10AX560MEFC8X9.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 10AX560M8X9
10AX560MEFC8X9-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 49 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose